775 385 607 775 385 607
(Po-Pá: 8:00 - 18:00)
Logo

Prodej interní praxe – Ostravsko

Nabízím k prodeji prosperující interní ambulanci v atraktivní lokalitě Ostravy.

Inzerát č.: 2591
Právní forma: fyzická osoba
Zasmluvněné pojišťovny: 111, 201, 205, 207, 211, 213

Nabízím k prodeji prosperující interní ambulanci v atraktivní lokalitě Ostravy. Ordinace je provozována jako fyzická osoba (f.o.) a má smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami kromě ZP Škoda (209). Roční obrat z provozování lékařské praxe činí 2 500 000 Kč.

Personál

Ordinace disponuje plně kvalifikovanou zdravotní sestrou na plný úvazek, která má zájem pokračovat ve spolupráci i po prodeji. Navíc nabízím možnost mého dalšího působení v ordinaci na dva dny v týdnu, čímž je zajištěna plynulost přechodu a kontinuita péče pro pacienty.

Vybavení

Ordinace je dobře vybavena pro poskytování komplexní zdravotní péče. K dispozici jsou:

2 počítače (PC)
EKG přístroj
Ultrazvukový přístroj (UZ) se dvěma sondami
Holter TK (H-TK) 4x
Prostory

Ordinace se nachází v pronajatých prostorách, které jsou plně vybaveny pro provoz interní ambulance. Podmínky nájmu a další informace o prostorách jsou k dispozici na vyžádání.

Lokalita – Ostrava

Ostrava je třetí největší město v České republice, nachází se v Moravskoslezském kraji. Město je známé svou bohatou průmyslovou historií, kulturním životem a vynikající infrastrukturou. Ostrava nabízí širokou škálu služeb, vzdělávacích institucí, zdravotní péče a sportovních aktivit, což z ní činí atraktivní místo pro život i práci. Strategická poloha města zajišťuje výbornou dostupnost jak hromadnou dopravou, tak i osobními automobily.

Tato nabídka představuje vynikající příležitost pro lékaře, který chce převzít zavedenou a prosperující praxi v dynamicky se rozvíjejícím městě. Pro více informací a domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Kontaktujte nás

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů Odeslat