Logo

Prodej obvodních ordinací

Chcete výhodně zrealizovat prodej obvodních ordinací a hledáte inzertní prostor zdarma? Nebo naopak spěcháte s prodejem ordinace a potřebujete co nejdříve najít zájemce?

Proč inzerovat u nás?


Svou ordinaci u nás můžete inzerovat zcela bezplatně.

Další výhodou je propagace na sociálních sítích, o kterou se postaráme za Vás a to vždy bezplatně.

Bezpochyby neméně zajímavá je i možnost zeptat se na další důležité otázky ohledně postupu při prodeji či ohledně zdaňování příjmu.

Prodej obvodních ordinací – Jak na to?

Inzerce v katalogu je pouhým začátkem v procesu prodeje obvodních ordinací. Dalším oříškem často bývá právní forma. Většina lékařů totiž podniká na základě živnostenského oprávnění, což může zkomplikovat samotný prodej obvodních ordinací nebo ho minimálně prodloužit.

Námi navrhovanou alternativou je převod lékařské praxe na s.r.o. V podstatě se jedná o založení nové společnosti s ručením omezeným a převod všech smluv z fyzické osoby na právnickou. Tato nová společnost je tak oproštěna o veškerou minulost předešlého podnikání, a nový lékař tak nemá zapotřebí požadovat due diligence.

Jaké další služby nabízíte?

Předtím, než začnete jednat o prodejní ceně ordinace, měli byste znát tržní hodnotu Vámi prodávané lékařské praxe. Pro tento případ nabízíme profesionální ocenění lékařské praxe.

Součástí našich služeb je i kompletní poradenství (právní, účetní, finanční, marketingové) při prodeji obvodních ordinací. Prodej lékařské praxe v případě, že jste na straně prodávajícího, nebo naopak ordinaci kupujete, přináší spoustu výzev, kterým během procesu budete čelit.

Proto jsou součástí produktu i služby, jakými je příprava a doladění smluv, korektní a bezpečný převod financí nebo převod smluv mezi zdravotními pojišťovnami.

Kontaktní formulář

Chtěli byste více informací nebo máte konkrétní dotaz? Kontaktujte nás a rádi vám poradíme.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů Odeslat