775 385 607 775 385 607
(Po-Pá: 8:00 - 18:00)
Logo

Prodej zubní ordinace – Vyškovsko

Nabízím k prodeji moderní a reprezentativní zubní ordinaci ve Vyškovsku.

Inzerát č.: 2586
Právní forma: s.r.o.
Zasmluvněné pojišťovny: 111, 201, 205, 211, 213
Počet registrovaných pacientů: 800

Nabízím k prodeji moderní a reprezentativní zubní ordinaci ve Vyškovsku. Ordinace je provozována jako s.r.o. a má smlouvy se zdravotními pojišťovnami VZP (111), ČPZP (205), VoZP (201), ZPMV (211) a RBP (213). Ordinace registruje 800 pacientů.

Prostory

Ordinace se nachází v nově postavené budově, která poskytuje moderní a reprezentativní prostředí. Prostory jsou pronajaty na 15 let, s nájemným 58 000 Kč měsíčně včetně DPH, energií a vody. Celková plocha kliniky je 116 m² a zahrnuje dvě ordinace, kuchyňku se zázemím, sterilizační místnost, čekárnu s recepcí, místnost s OPG rentgenem, sklad a WC pro pacienty i personál.

Vybavení

Klinika je plně vybavena moderním zařízením:

Kuchyňka: Lednička, skříně pro zaměstnance a uzamykatelná skříň na hygienické potřeby.
Sterilizační místnost: Autoklav, sterilizátor, lednička na biologický odpad a assistina.
Kompresor: Na dvě křesla.
Recepce: Recepční pult.
Skladová místnost: Pro uskladnění potřebných materiálů.
První ordinace: Kompletně vybavena křeslem Stern Weber S300 continental, mikroskopem CJ optik s fotoaparátem, nepřímou digitalizací Digora, RVG, kofferdamem, beefill, endomotorem s apexlokatorem, extrakčními kleštěmi atd.
Druhá ordinace: Obsahuje nábytek a připravené vývody pro křeslo a případně mikroskop.
OPG místnost: S OPG rentgenem.

Lokalita – Vyškovsko

Vyškovsko je region v Jihomoravském kraji, známý svou výbornou dostupností a kvalitní občanskou vybaveností. Město Vyškov, které je centrem regionu, nabízí pestrou škálu služeb, škol a kulturních zařízení. Oblast je atraktivní nejen pro své historické památky, ale také pro krásnou okolní přírodu, která poskytuje mnoho možností pro volnočasové aktivity a relaxaci. Výborná dopravní dostupnost zajišťuje rychlé spojení do Brna a dalších okolních měst, což činí tuto lokalitu velmi atraktivní pro profesionální i osobní život.

Tato nabídka představuje skvělou příležitost pro zubního lékaře, který hledá zavedenou a moderně vybavenou ordinaci v atraktivní lokalitě. Pro více informací a domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Kontaktujte nás

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů Odeslat