775 385 607 775 385 607
(Po-Pá: 8:00 - 18:00)
Logo

Prodej zubní ordinace – Tachovsko

Prodám zavedenou zubní ordinaci v atraktivní lokalitě Tachovska.

Inzerát č.: 2620
Právní forma: fyzická osoba
Zasmluvněné pojišťovny: 111, 201, 205, 207, 211
Počet registrovaných pacientů: 2 100

Prodám zavedenou zubní ordinaci v atraktivní lokalitě Tachovska, s přibližně 2 100 pacienty v kapitaci a ročním obratem 3 590 000 Kč za rok 2023.

Ordinace má právní formu fyzické osoby (f.o.) a spolupracuje se zdravotními pojišťovnami Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP), Vojenská zdravotní pojišťovna (VoZP), Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (ČPZP), Oborová zdravotní pojišťovna (OZP) a Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra (ZPMV).

Prostory ordinace nejsou vlastní a platí se za ně nájem. Ordinace má plochu 24 m², čekárna 14 m² a společné prostory 143 m². Měsíční nájem nepřesahuje 10 000 Kč a nájemní smlouva je uzavřena na dobu neurčitou.

Ordinace je vybavena moderními přístroji, včetně soupravy unit, parního sterilizátoru, Assistiny, ultrazvukové čističky, amalgamátoru, míchačky otiskovacích hmot, UV lampy, intraorálního RTG přístroje Gendex a potřebných nástrojů.

Tachovsko je region nacházející se v západních Čechách, známý svou krásnou krajinou a bohatou historií. Tachov, město s dlouhou historií a půvabnými historickými památkami, je srdcem této oblasti. Region nabízí příjemné venkovské prostředí s množstvím přírodních rezervací, lesů a turistických tras. Výborná dopravní dostupnost zajišťuje snadné spojení s většími městy jako Plzeň a Karlovy Vary, což činí Tachovsko atraktivním místem pro život i podnikání.

Tato zubní ordinace je připravena k okamžitému provozu a nachází se v atraktivní lokalitě, která zajišťuje pohodlí pro pacienty i personál. Prostory jsou v dobrém stavu a plně vybavené pro poskytování kvalitní zdravotní péče.

Pro více informací a domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Kontaktujte nás

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů Odeslat