775 385 607 775 385 607
(Po-Pá: 8:00 - 18:00)
Logo

Prodej zubní ordinace – Praha 8

Prodám zavedenou zubní ordinaci na Praze 8 s právní formou s.r.o.

Inzerát č.: 2621
Právní forma: s.r.o.
Zasmluvněné pojišťovny: 111, 207, 211
Počet registrovaných pacientů: 2 000

Prodám zavedenou zubní ordinaci na Praze 8 s právní formou s.r.o., spolupracující se zdravotními pojišťovnami Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP), Oborová zdravotní pojišťovna (OZP) a Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra (ZPMV). Ordinace má přibližně 2 000 pacientů a aktuální výnos z provozování lékařské praxe činí 2 500 000 Kč ročně.

Ordinace je vybavena jednou stomatologickou soupravou, samostatnou čekárnou a RTG místností s panoramatickým RTG přístrojem. Další vybavení zahrnuje osvětlení Cacan, nový sterilizátor, míchačku alginátu a smlouvy se dvěma laboratořemi.

Prostory ordinace jsou pronajaté od polikliniky s neomezenou nájemní smlouvou. Měsíční nájem činí 23 000 Kč a zahrnuje veškeré služby. Ordinace je poměrně velká, s rozlohou přibližně 36 m².

Ordinace se nachází v atraktivní lokalitě Praha 8, která je známá svou pestrou nabídkou služeb a výbornou dostupností. Praha 8 zahrnuje oblasti jako Karlín, Libeň a Kobylisy. Karlín, nedaleko centra města, je známý svými krásně zrekonstruovanými budovami a množstvím kaváren, restaurací a obchodů. Libeň nabízí kombinaci rezidenční a komerční zástavby, s vynikající dopravní dostupností díky tramvajovým a autobusovým linkám, stejně jako stanicím metra. Kobylisy jsou klidnější oblastí s mnoha parky, včetně Ďáblického háje, což je ideální místo pro relaxaci a volnočasové aktivity.

Tato zubní ordinace je připravena k okamžitému provozu a nachází se v lokalitě, která zajišťuje pohodlí pro pacienty i personál. Prostory jsou v dobrém stavu a plně vybavené pro poskytování kvalitní zdravotní péče.

Pro více informací a domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Kontaktujte nás

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů Odeslat