775 385 607 775 385 607
(Po-Pá: 8:00 - 18:00)
Logo

Prodej zubní ordinace – Praha 5

Prodám zavedenou zubní ordinace na Praze 5 provozovanou jako s.r.o.

Inzerát č.: 2624
Právní forma: s.r.o.
Počet registrovaných pacientů: 2 500

Prodám zavedenou zubní ordinaci na Praze 5 provozovanou jako s.r.o. V databázi je registrováno 2 500 pacientů a měsíčně je ošetřeno přibližně 100 pacientů.

Výnos z provozování lékařské praxe činí 5 000 000 Kč ročně při využití pouze jednoho křesla.

Personál ordinace tvoří lékař, který je ochoten spolupracovat, zdravotní sestra a uklízečka.

Ordinace je vybavena dvěma křesly, laboratoří a rentgenem. Podrobný výpis vybavení je k dispozici na vyžádání.

Prostory ordinace jsou pronajaty s nájemní smlouvou na dobu neurčitou. Celková plocha ordinace je 140 m².

Ordinace se nachází v atraktivní lokalitě Praha 5, která je známá svou výbornou dostupností a kompletní občanskou vybaveností. Praha 5 je jednou z největších městských částí hlavního města Prahy a zahrnuje oblasti jako Smíchov, Košíře, Radlice, Jinonice a Zličín.

Smíchov je dynamickou oblastí s množstvím kancelářských budov, obchodních center a zábavních podniků. Nachází se zde známé obchodní centrum Nový Smíchov, které nabízí širokou škálu obchodů, restaurací a kin. Oblast je dobře propojena s ostatními částmi Prahy prostřednictvím metra (linka B), tramvajových a autobusových linek, což zajišťuje snadnou dostupnost pro pacienty i personál.

Košíře a Radlice jsou klidnější rezidenční zóny s množstvím parků a zeleně, což přispívá k příjemnému prostředí pro rodinný život. Jinonice a Zličín nabízejí rezidenční i komerční prostory, s vynikajícím přístupem k dálnici D5, což usnadňuje cestování do centra Prahy i mimo město.

Blízkost městské hromadné dopravy a hlavních silničních tahů zajišťuje výbornou dostupnost pro pacienty i personál. Výhodou lokality je také bohatá nabídka volnočasových aktivit, od sportovních zařízení přes kulturní akce až po krásné přírodní parky a zahrady.

Ordinace je v dobrém stavu a plně vybavená pro poskytování kvalitní zdravotní péče. Nachází se v prestižní oblasti, která zajišťuje vysokou úroveň pohodlí a spokojenosti pro pacienty i personál.

Pro více informací a domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Kontaktujte nás

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů Odeslat