775 385 607 775 385 607
(Po-Pá: 8:00 - 18:00)
Logo

Prodej zubní ordinace – Jihlava

Nabízím k prodeji zavedenou zubní ordinaci v Jihlavě.

Inzerát č.: 2640
Právní forma: fyzická osoba
Zasmluvněné pojišťovny: 111, 201, 205, 207, 209, 211
Počet registrovaných pacientů: 1 700

Nabízím k prodeji zavedenou zubní ordinaci v Jihlavě. Ordinace je provozována jako fyzická osoba (f.o.) a má smlouvy se zdravotními pojišťovnami VZP (111), VoZP (201), ČPZP (205), OZP (207), ŠKODA (209) a ZPMV (211). Ordinace registruje 1 700 pacientů. Aktuální roční výnos z provozování lékařské praxe přesahuje 2 000 000 Kč.

Vybavení

Ordinace je vybavena standardním zařízením, které zahrnuje:

Zubařské křeslo (stáří přibližně 5 let)
RTG přístroj přímo v ordinaci
OPG umístěný o patro níže
Počítač a tiskárna
Další nezbytné přístroje včetně sterilizátoru a kompresoru

Na veškeré vybavení jsou platné revize.

Personál

V ordinaci pracuje zubní sestra, která by mohla pokračovat v práci i s novým majitelem. Toto zajišťuje kontinuitu péče a usnadňuje přechod pro pacienty i nového zubaře.

Prostory

Ordinace se nachází v pronajatých prostorách. Nájemní smlouva není časově omezena, což poskytuje stabilitu a jistotu pro dlouhodobé plánování. Měsíční nájemné činí 7 000 Kč.

Lokalita – Jihlava

Jihlava je krajským městem Kraje Vysočina a nachází se na pomezí Čech a Moravy. Toto historické město nabízí vysokou kvalitu života a je atraktivní lokalitou pro život i podnikání. Jihlava se může pochlubit bohatou historií, jejíž stopy jsou patrné v zachovalém městském centru s mnoha památkami.
Město poskytuje výbornou občanskou vybavenost včetně škol všech úrovní, nemocnice, kulturních institucí a sportovních zařízení. Nachází se zde Vysoká škola polytechnická Jihlava, což přispívá k rozvoji města a přítomnosti mladé populace. Jihlava je známá svým Zoo parkem, který je oblíbeným cílem rodin s dětmi z širokého okolí. Dopravní dostupnost Jihlavy je velmi dobrá díky strategické poloze na dálnici D1 mezi Prahou a Brnem. Město má také vlastní městskou hromadnou dopravu a je důležitým železničním uzlem.
Okolí Jihlavy nabízí krásnou přírodu typickou pro Vysočinu, s mnoha možnostmi pro rekreaci a outdoorové aktivity. Tato kombinace městského života a blízkosti přírody činí z Jihlavy atraktivní místo pro život.
Tato nabídka představuje výjimečnou příležitost pro zubaře, který chce převzít zavedenou praxi v perspektivním krajském městě. Stabilní pacientská základna a moderní vybavení ordinace poskytují solidní základ pro další rozvoj praxe.

Pro více informací a domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Kontaktujte nás

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů Odeslat