775 385 607 775 385 607
(Po-Pá: 8:00 - 18:00)
Logo

Prodej zubní ordinace – Chebsko

Nabízím k prodeji zavedenou zubní ordinaci v oblasti Chebska.

Inzerát č.: 2595
Právní forma: fyzická osoba
Zasmluvněné pojišťovny: 111, 201, 205, 207, 211, 213
Počet registrovaných pacientů: 2 000

Nabízím k prodeji zavedenou zubní ordinaci v oblasti Chebska s registrovanými 2 000 pacienty. Ordinace má smlouvy se zdravotními pojišťovnami VZP (111), VoZP (201), ČPZP (205), OZP (207), ZPMV (211) a RBP (213). Ordinace je vybavena potřebným zařízením pro poskytování kvalitní stomatologické péče.

Personál

Ordinace v současné době nemá uvedené personální složení, což umožňuje novému majiteli svobodnou volbu při výběru personálu dle vlastních preferencí a potřeb.

Vybavení

Ordinace je vybavena křeslem Planmeca Compact i Classic, intraorálním RVG Gendex 765DC se senzorem, OPG Planmeca One, kompresorem, odsávačkou a dvěma počítači. Všechny přístroje jsou starší, ale plně funkční. Chybí pouze autokláv, který se již neopravoval. K dispozici je také kompletní vybavení laboratoře.

Prostory

Ordinace se nachází v pronajatých prostorách o celkové výměře 91 m². Nájemné činí 19 674 Kč měsíčně. Prostory jsou rozděleny na zubní ordinaci, zubní laboratoř, čekárnu, recepci, sociální zázemí pro lékaře a personál, a lékařský pokoj. Ordinace poskytuje komfortní a funkční zázemí pro lékařskou praxi.

Lokalita – Chebsko

Chebsko je region nacházející se v západní části České republiky, známý svou bohatou historií a přírodními krásami. Město Cheb, které je centrem regionu, nabízí vynikající infrastrukturu, snadnou dostupnost a širokou škálu služeb. Díky své poloze blízko německých hranic je oblast atraktivní pro české i zahraniční pacienty. Ordinace se nachází v dobře přístupné části regionu, což zajišťuje pohodlí pro pacienty i personál.

Tato nabídka je ideální příležitostí pro stomatologa, který chce převzít zavedenou praxi v klidné a krásné oblasti Chebska. Pro více informací a domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Kontaktujte nás

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů Odeslat