775 385 607 775 385 607
(Po-Pá: 8:00 - 18:00)
Logo

Prodej zubní ordinace – Brno-Židenice

Nabízím k prodeji zubní ordinaci v Brně-Židenicích.

Inzerát č.: 2631
Právní forma: s.r.o.
Zasmluvněné pojišťovny: 111, 201, 205, 207, 211, 213
Počet registrovaných pacientů: 1 500

Nabízím k prodeji zubní ordinaci v Brně-Židenicích. Ordinace je provozována jako s.r.o. a má smlouvy se zdravotními pojišťovnami VZP (111), VoZP (201), ČPZP (205), OZP (207), ZPMV (211) a RBP (213). Ordinace aktuálně registruje 1 500 pacientů a dosahuje ročního výnosu 2 500 000 Kč při sníženém úvazku.

Personál

Ordinace v současnosti nemá žádný personál, ale mohu poskytnout tip na zkušenou sestru, která by mohla nastoupit po převzetí praxe.

Vybavení

Ordinace je vybavena potřebným zařízením pro poskytování kvalitní zubní péče. Mezi vybavení patří zubní křeslo, kompresor, autokláv, sterilizátor, intraorální RTG, RVG, strojová endodoncie VDW Gold, Beefill, kauter, PC, monitor, tiskárna a ordinační nábytek. Vybavení je starší, ale plně funkční.

Prostory

Ordinace se nachází ve velmi dobře vybaveném objektu z hlediska poskytování zdravotních služeb. K dispozici je výborná dopravní dostupnost, přístup a ostraha 24 hodin denně, lékárna a optika v objektu. Ordinace má rozlohu cca 20 m² a nachází se ve 3. patře z pětipodlažní budovy. Výše nájmu je cca 7 500 Kč měsíčně, což zahrnuje internet a klimatizaci. Zálohy na energie činí cca 3 500 Kč měsíčně. Smlouva na pronájem je na dobu neurčitou. K dispozici je také možnost pronájmu parkovacího místa ve dvoře.

Zdravotnická dokumentace

Vedení zdravotnické dokumentace je kombinované – vykazování péče a RTG jsou vedeny elektronicky, zatímco karty pacientů jsou vedeny ručně.

Lokalita – Brno-Židenice

Brno-Židenice je dynamická a dobře dostupná městská část, která nabízí ideální podmínky pro provozování zubní ordinace. Tato lokalita je velmi dobře propojená veřejnou dopravou, což usnadňuje přístup pacientům z celého Brna. V blízkosti se nachází řada obchodů, služeb a dalších zdravotnických zařízení, což zvyšuje atraktivitu ordinace pro nové pacienty. Židenice se pyšní nejen dobrou občanskou vybaveností, ale i klidným prostředím vhodným pro rodinný život, což může být významným lákadlem pro potenciální pacienty.

Ordinace představuje skvělou příležitost pro zubního lékaře, který chce převzít zavedenou praxi v Brně-Židenicích. Pro více informací a domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Kontaktujte nás

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů Odeslat