775 385 607 775 385 607
(Po-Pá: 8:00 - 18:00)
Logo

Prodej zubní ordinace – Břeclavsko

Nabízím k prodeji zavedenou zubní ordinaci na Břeclavsku.

Inzerát č.: 2641
Právní forma: fyzická osoba
Zasmluvněné pojišťovny: 111, 201, 205, 207, 211, 213
Počet registrovaných pacientů: 3 000

Nabízím k prodeji zavedenou zubní ordinaci na Břeclavsku. Ordinace je provozována jako fyzická osoba (f.o.) a má smlouvy se zdravotními pojišťovnami VZP (111), VoZP (201), ČPZP (205), OZP (207), ZPMV (211) a RBP (213). Ordinace registruje 3 000 pacientů. Aktuální roční výnos z provozování lékařské praxe činí 6 500 000 Kč.

Vybavení

Ordinace je nadstandardně vybavena moderním zařízením, které zahrnuje:

2 OMS soupravy Patávium s pěti nástroji
Osvětlení Cacan
1 sterilizátor Stericell a 1 autokláv typ B – Melag
2 kombinované míchače amalgámu a 1 čistě kapslový míchač
Přístroj na výrobu destilované vody do autoklávu
Automat na mazání koncovek od Kavo
2 samostatné RTG přístroje + RVG + foliové RTG vyvolávače propojené v síti
2 samostatné počítače propojené v síti se stomatologickým programem PC Dent
Smlouva s kolegyní na zhotovení OPG snímků téměř na počkání

Personál

V ordinaci pracují dvě sestřičky na plný úvazek a paní uklízečka na dohodu. Jedna ze sestřiček by mohla po dohodě dále pracovat. U druhé je možnost pokračování práce otevřená (šance 50%).

Prostory

Ordinace se nachází v prvním patře polyfunkčního domu, kde funguje jako součást společenství vlastníků nemovitostí. Prostory zahrnují:

Dvě samostatné, ale průchozí ordinace
Odpočinkovou místnost navazující na ordinace
Samostatný sklad na stomatologické výrobky a dokumentaci
Chodbu s posezením pro obě ordinace
Technickou místnost s kompresory a odsávači
Dvě samostatné toalety (pro personál a pacienty)
Kotelnu pro plynový kotel

Celková výměra prostor je 80 m². Ordinace jsou výhodně umístěny asi 20 m od zastávky městské dopravy a přibližně 100 m od centra města.

Lokalita – Břeclavsko

Břeclavsko se nachází v Jihomoravském kraji a je známé svou bohatou kulturou, vinařskou tradicí a krásnou přírodou. Region nabízí vysokou kvalitu života a je atraktivní jak pro místní obyvatele, tak pro turisty.
Oblast se může pochlubit výbornou dopravní dostupností díky strategické poloze na důležitých železničních a silničních tazích. Břeclav jako největší město regionu poskytuje kompletní občanskou vybavenost včetně nemocnice, škol všech úrovní a kulturních institucí.
Břeclavsko je proslulé svými vinicemi a vinařskými tradicemi, což přispívá k jedinečnému charakteru regionu. Nachází se zde také unikátní přírodní a kulturní památky, jako je Lednicko-valtický areál zapsaný na seznamu UNESCO, CHKO Pálava či Národní přírodní rezervace Lednické rybníky.
Region nabízí bohaté možnosti pro volnočasové aktivity, od cykloturistiky přes vodní sporty až po kulturní akce spojené s folklórem a vinařstvím. Tato kombinace přírodních krás, kulturního dědictví a moderní infrastruktury činí z Břeclavska atraktivní místo pro život i podnikání.
Tato nabídka představuje výjimečnou příležitost pro zubaře, který chce převzít velmi dobře zavedenou praxi v perspektivním regionu. Rozsáhlá pacientská základna a nadstandardní vybavení ordinace poskytují vynikající základ pro další rozvoj praxe.

Pro více informací a domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Kontaktujte nás

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů Odeslat