775 385 607 775 385 607
(Po-Pá: 8:00 - 18:00)
Logo

Prodej ordinace VPL – Žďársko

Nabízíme k prodeji zavedenou ordinaci všeobecného praktického lékaře v atraktivním regionu Žďársko.

Inzerát č.: 2549
Právní forma: s.r.o.
Zasmluvněné pojišťovny: 111, 201, 205, 207, 211
Počet registrovaných pacientů: 2 600

Nabízíme k prodeji zavedenou ordinaci všeobecného praktického lékaře v atraktivním regionu Žďársko. Ordinace je plně funkční, dobře vybavená a poskytuje stabilní příjem s širokou klientelou.

Základní údaje:

Ordinace funguje jako společnost s ručením omezeným (s.r.o.) a má smlouvy se všemi hlavními zdravotními pojišťovnami v České republice: 111, 201, 205, 207, a 211. Ordinace pečuje o přibližně 2 600 pacientů, což se odráží v ročním obratu, který činí 4 000 000 Kč.

Personál:

Ordinace má zajištěný zástup lékaře na 3 dny v týdnu. Součástí týmu je i zkušená zdravotní sestra, která je ochotná pokračovat ve své práci bez časového omezení, což zajistí kontinuitu péče a plynulý přechod.

Vybavení:

Ordinace je vybavena moderními přístroji, včetně zařízení pro CRP a EKG, a obsahuje veškeré běžné lékařské vybavení potřebné pro poskytování kvalitní péče.

Prostory:

Ordinace se nachází v pronajatých prostorách. Měsíční náklady na nájem, energie, úklid a internet činí v průměru 30 000 Kč. Prostory jsou dobře udržované a poskytují příjemné prostředí pro pacienty i personál.

Lokalita Žďársko:

Žďársko, nacházející se v srdci Vysočiny, je známé svou malebnou krajinou a příjemným venkovským prostředím. Region nabízí skvělé možnosti pro rodinný život i relaxaci v přírodě. Žďársko je výborně dostupné jak osobní, tak veřejnou dopravou, což zajišťuje pohodlný přístup k ordinaci.

Blízkost Žďáru nad Sázavou poskytuje veškeré městské vybavení, jako jsou školy, obchody, kulturní zařízení a sportoviště. Tato lokalita je oblíbená i pro turistiku a rekreační aktivity, což přitahuje mnoho návštěvníků a potenciálních nových pacientů.

Tato nabídka představuje skvělou příležitost pro lékaře nebo investory, kteří hledají zavedenou praxi s možností dalšího růstu. Pokud máte zájem o více informací nebo byste chtěli domluvit prohlídku ordinace, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na vaše dotazy a na možnost vám tuto výjimečnou nabídku představit osobně.

Kontaktujte nás

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů Odeslat