775 385 607 775 385 607
(Po-Pá: 8:00 - 18:00)
Logo

Prodej ordinace VPL – Tachovsko

Nabízím k prodeji zavedenou ordinaci všeobecného praktického lékaře (VPL) na Tachovsku.

Inzerát č.: 2598
Právní forma: fyzická osoba
Zasmluvněné pojišťovny: 111, 201, 205, 207, 211
Počet registrovaných pacientů: 2 100

Nabízím k prodeji zavedenou ordinaci všeobecného praktického lékaře (VPL) na Tachovsku. Ordinace je provozována jako fyzická osoba (f.o.) a má smlouvy se zdravotními pojišťovnami VZP (111), VoZP (201), ČPZP (205), OZP (207) a ZPMV (211). Ordinace registruje 2 100 pacientů. Roční obrat ordinace činí 3 500 000 Kč.

Personál

V ordinaci pracuje sestra, jejíž pokračování je pravděpodobné, není však jisté. Toto bude předmětem dalšího jednání s novým majitelem.

Vybavení

Ordinace bude předána bez přístrojového vybavení. Toto poskytuje novému majiteli možnost vybavit ordinaci dle vlastních preferencí a potřeb.

Prostory

Ordinace se nachází v pronajatých prostorách. Nájemní smlouva je na dobu neurčitou, což poskytuje stabilitu a jistotu pro dlouhodobé plánování. Měsíční nájemné činí 5 200 Kč a je valorizováno inflační doložkou (která nemusí být vždy využita). Plocha samotné ordinace je přibližně 40 m², čekárna (sdílená s druhou ordinací) má rozlohu kolem 30 m².

Lokalita – Tachovsko

Tachovsko se nachází v Plzeňském kraji, v západních Čechách při hranici s Německem. Tento region nabízí jedinečnou kombinaci historického dědictví, přírodních krás a moderní infrastruktury.
Oblast se může pochlubit dobrou dopravní dostupností díky dálnici D5, která spojuje Prahu s Německem. Tachov jako největší město regionu poskytuje základní občanskou vybavenost včetně nemocnice, škol a kulturních institucí.
Tachovsko je známé svou krásnou přírodou, která zahrnuje část CHKO Český les a nabízí mnoho příležitostí pro outdoorové aktivity. Region je také bohatý na historické památky, včetně hradů, zámků a památek lidové architektury.
Oblast je atraktivní pro ty, kteří hledají klidnější životní styl s blízkostí přírody, ale zároveň chtějí mít dobré spojení s většími městy. Blízkost německých hranic nabízí také možnosti přeshraniční spolupráce a cestování.
Tachovsko v posledních letech zažívá ekonomický rozvoj, částečně díky příhraničnímu obchodu a průmyslovým zónám. To přispívá k stabilitě regionu a vytváří příležitosti pro rozvoj různých služeb, včetně zdravotní péče.
Tato nabídka představuje jedinečnou příležitost pro lékaře, který chce převzít zavedenou praxi v perspektivním regionu. Stabilní pacientská základna poskytuje solidní základ pro další rozvoj praxe.

Pro více informací a domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Kontaktujte nás

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů Odeslat