775 385 607 775 385 607
(Po-Pá: 8:00 - 18:00)
Logo

Prodej ordinace VPL – Praha 8

Nabízím k prodeji zavedenou ordinaci všeobecného praktického lékaře (VPL) na Praze 8.

Inzerát č.: 2587
Právní forma: fyzická osoba
Zasmluvněné pojišťovny: 111, 201, 205, 207, 209, 211, 213
Počet registrovaných pacientů: 2 000

Nabízím k prodeji zavedenou ordinaci všeobecného praktického lékaře (VPL) na Praze 8. Ordinace je provozována jako fyzická osoba (f.o.) a má smlouvy se všemi hlavními zdravotními pojišťovnami: VZP (111), VoZP (201), ČPZP (205), OZP (207), ZPŠ (209), ZPMV (211) a RBP (213). Ordinace registruje 2 000 pacientů.

Personál

V současné době je ordinace bez personálu, avšak je možné domluvit spolupráci se zkušenou zdravotní sestrou.

Vybavení

Ordinace je vybavena standardním zdravotnickým vybavením včetně EKG. Toto vybavení zajišťuje poskytování komplexní a kvalitní péče pacientům.

Prostory

Ordinace se nachází v pronajatých prostorách se smlouvou na dobu neurčitou. Prostory zahrnují tři místnosti, které poskytují dostatek místa pro všechny potřebné činnosti. Měsíční nájemné činí 28 000 Kč včetně energií a internetu.

Lokalita – Praha 8

Praha 8 je jednou z nejatraktivnějších městských částí hlavního města Prahy. Tato dynamicky se rozvíjející oblast nabízí skvělou dostupnost veřejnou dopravou, a to díky množství tramvajových linek, autobusů a blízkosti metra. V okolí ordinace se nachází veškerá občanská vybavenost, která přispívá ke komfortnímu životnímu stylu.

Praha 8 zahrnuje čtvrti jako Karlín, Libeň, Kobylisy, Troja a Čimice, které jsou známé svým jedinečným charakterem a bohatou historií. Karlín, například, je moderní a živá oblast plná kaváren, restaurací, kanceláří a parků. Libeň kombinuje tradiční pražskou atmosféru s moderními prvky a nabízí mnoho kulturních a sportovních zařízení. Kobylisy a Čimice jsou klidnější rezidenční čtvrti s velkým množstvím zeleně, ideální pro rodiny s dětmi.

V blízkosti ordinace jsou k dispozici různé obchody, restaurace, lékárny a další služby, které pacientům i personálu poskytují vysokou úroveň pohodlí. Kromě toho, Praha 8 je dobře propojena s centrem města, což umožňuje snadný a rychlý přístup k dalším částem Prahy.
Tato nabídka je ideální příležitostí pro lékaře, který chce převzít zavedenou praxi v prestižní lokalitě Prahy. Pro více informací a domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Kontaktujte nás

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů Odeslat