775 385 607 775 385 607
(Po-Pá: 8:00 - 18:00)
Logo

Prodej ordinace VPL – Praha 4

Nabízím k prodeji ordinaci všeobecného praktického lékaře (VPL) na Praze 4.

Inzerát č.: 2639
Právní forma: s.r.o.
Zasmluvněné pojišťovny: 111, 201, 207, 211
Počet registrovaných pacientů: 1 200

Nabízím k prodeji ordinaci všeobecného praktického lékaře (VPL) na Praze 4. Ordinace je provozována jako společnost s ručením omezeným (s.r.o.) a má smlouvy se zdravotními pojišťovnami VZP (111), VoZP (201), OZP (207) a ZPMV (211). Ordinace registruje 1 200 pacientů. Roční výnos z provozování lékařské praxe činí 2 500 000 Kč.

Vybavení

Ordinace je vybavena přístroji pro CRP, TOKS, Strep A a Quick testy. K dispozici je také starší EKG, které momentálně není v provozu.

Prostory

Ordinace se nachází v pronajatých prostorách, které zahrnují:

1 místnost pro lékaře o rozloze 20 m²
1 místnost pro sestru o rozloze přibližně 15 m²
Sdílenou čekárnu s jedním dalším lékařem (celková plocha čekárny je cca 50 m², k ordinaci ideálně připadá polovina)

Nájemní smlouva je na dobu neurčitou. Výše nájemného je předmětem diskuze, přičemž orientační částka činí přibližně 20 000 Kč měsíčně.

Lokalita – Praha 4

Praha 4 je jednou z největších a nejrozmanitějších městských částí hlavního města Prahy. Tato lokalita nabízí jedinečnou kombinaci městského života a přírodních krás, což z ní činí atraktivní místo pro život i podnikání. Praha 4 se může pochlubit výbornou dopravní dostupností díky napojení na městskou hromadnou dopravu, včetně metra linky C, tramvají a autobusů, a snadnému přístupu na Pražský okruh a dálnice D1 a D0. V blízkosti se nachází také vlakové nádraží Praha-Krč. Občanská vybavenost v této části Prahy je na vysoké úrovni, s širokou nabídkou obchodů a služeb, včetně několika nákupních center jako OC Novodvorská Plaza a DBK. Zdravotní péče je zde zajištěna kvalitními zdravotnickými zařízeními, mezi něž patří Thomayerova nemocnice a IKEM. Pro rodiny s dětmi je k dispozici mnoho základních a středních škol, včetně mezinárodních.

Praha 4 nabízí bohaté možnosti pro volnočasové aktivity. Nachází se zde rozsáhlé parky a přírodní oblasti jako Kunratický les, Krčský les a park Na Pankráci, které poskytují prostor pro relaxaci a sportovní vyžití. Sportovní nadšenci ocení plavecký stadion Podolí, tenisové kurty a různá fitness centra. Kulturní život je zastoupen institucemi jako Divadlo Na Fidlovačce a několika kiny. Praha 4 je charakteristická svou rozmanitostí, od moderních obchodních a administrativních center na Pankráci, přes klidné rezidenční oblasti v Podolí a Braníku, až po téměř venkovskou atmosféru v Kunraticích. Oblast prochází kontinuálním rozvojem, včetně nové výstavby a revitalizace starších částí, a jsou zde plánovány projekty dalšího rozvoje infrastruktury a občanské vybavenosti. Tato městská část tak nabízí ideální prostředí pro provozování lékařské praxe, kombinující výhody velkoměsta s příjemným prostředím pro život. Ordinace v této lokalitě má potenciál oslovit širokou a různorodou klientelu, od mladých rodin po seniory, což přispívá k stabilitě a potenciálu růstu praxe.

Tato nabídka představuje jedinečnou příležitost pro lékaře, který chce převzít zavedenou praxi v žádané pražské lokalitě. Pro více informací a domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Kontaktujte nás

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů Odeslat