775 385 607 775 385 607
(Po-Pá: 8:00 - 18:00)
Logo

Prodej ordinace VPL – Olomoucko

Nabízím k prodeji zavedenou ordinaci všeobecného praktického lékaře (VPL) na Olomoucku.

Inzerát č.: 2634
Právní forma: s.r.o.
Zasmluvněné pojišťovny: 111, 201, 205, 207, 209, 211, 213
Počet registrovaných pacientů: 1 200

Nabízím k prodeji zavedenou ordinaci všeobecného praktického lékaře (VPL) na Olomoucku. Ordinace je provozována jako s.r.o. a má smlouvy se zdravotními pojišťovnami VZP (111), VoZP (201), ČPZP (205), OZP (207), ZPŠ (209), ZPMV (211) a RBP (213). Aktuálně registruje 1 200 pacientů a dosahuje ročního obratu 2 200 000 Kč.

Personál

Po prodeji ordinace nebude ani lékař, ani sestra pokračovat ve své činnosti.

Vybavení

Ordinace je vybavena přístroji jako EKG, INR, CRP a TOKS, což zajišťuje kvalitní a komplexní péči pro pacienty.

Prostory

Ordinace se nachází ve dvou prostorách s měsíčním nájmem přibližně 10 000 Kč za každý prostor.

Lokalita – Olomoucko

Olomoucko je region ležící ve střední části Moravy, charakterizovaný pestrou krajinou s úrodnými nížinami, malebnými kopci a hustými lesy. Centrem oblasti je historické město Olomouc, známé svou bohatou kulturní a vzdělávací tradicí. Olomouc je druhým největším městem na Moravě a šestým největším městem v České republice, což zajišťuje širokou základnu potenciálních pacientů.

Olomouc nabízí výbornou dopravní dostupnost díky své poloze na křižovatce důležitých železničních a silničních tahů. Město je spojeno s okolními městy a vesnicemi hustou sítí veřejné dopravy, což usnadňuje přístup pacientů do ordinace. V regionu se nachází několik významných zdravotnických zařízení, univerzit, škol a kulturních institucí, které přispívají k vysoké kvalitě života obyvatel.

Okolní příroda poskytuje mnoho možností pro rekreaci a sportovní vyžití. Například CHKO Litovelské Pomoraví je oblíbeným místem pro pěší turistiku, cyklistiku a vodní sporty. Olomoucko také nabízí množství historických památek, jako je hrad Bouzov nebo zámek Náměšť na Hané, což zvyšuje atraktivitu regionu.

Tato nabídka představuje ideální příležitost pro lékaře, který chce převzít zavedenou praxi v perspektivním a atraktivním regionu. Pro více informací a domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Kontaktujte nás

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů Odeslat