775 385 607 775 385 607
(Po-Pá: 8:00 - 18:00)
Logo

Prodej ordinace VPL – Novojičínsko

Nabízím k prodeji zavedenou ordinaci všeobecného praktického lékaře (VPL) na Novojičínsku.

Inzerát č.: 2536
Právní forma: s.r.o.
Zasmluvněné pojišťovny: 111, 201, 205, 207, 209, 211, 213
Počet registrovaných pacientů: 1 400

Nabízím k prodeji zavedenou ordinaci všeobecného praktického lékaře (VPL) na Novojičínsku. Ordinace je provozována jako společnost s ručením omezeným (s.r.o.) a má smlouvy se zdravotními pojišťovnami VZP (111), VoZP (201), ČPZP (205), OZP (207), ŠKODA (209), ZPMV (211) a RBP (213). Ordinace registruje 1 400 pacientů. Roční obrat ordinace činí 3 000 000 Kč.

Personál

V současné době ordinace nemá žádný stálý sesterský personál.

Vybavení

Ordinace je vybavena běžným zařízením pro VPL praxi, včetně EKG a CRP přístroje. Toto vybavení poskytuje solidní základ pro poskytování kvalitní péče pacientům.

Prostory

Ordinace se nachází v pronajatých prostorách. Podmínky nájmu budou předmětem domluvy s majitelem ordinace. Toto poskytuje flexibilitu pro případné úpravy dle potřeb nového majitele.

Zdravotnická dokumentace

Zdravotnická dokumentace je vedena kombinovaným způsobem, což umožňuje efektivní správu pacientských záznamů.

Lokalita – Novojičínsko

Novojičínsko se nachází v Moravskoslezském kraji na severovýchodě České republiky. Tento region nabízí atraktivní kombinaci historického dědictví, přírodních krás a moderní infrastruktury.

Oblast se může pochlubit dobrou dopravní dostupností díky blízkosti dálnice D1, která spojuje region s Ostravou a Brnem. Nový Jičín jako největší město regionu poskytuje kompletní občanskou vybavenost včetně nemocnice, škol všech úrovní a kulturních institucí.

Novojičínsko je známé svou malebnou krajinou, která zahrnuje část Beskyd a Oderských vrchů. Region nabízí mnoho příležitostí pro outdoorové aktivity, včetně turistiky, cyklistiky a v zimě lyžování. Oblast je také bohatá na historické památky, včetně zachovalého historického centra Nového Jičína, které je městskou památkovou rezervací.

Region je atraktivní pro ty, kteří hledají vyvážený životní styl s blízkostí přírody, ale zároveň chtějí mít dobré spojení s většími městy. Blízkost průmyslových center jako Ostrava a Kopřivnice nabízí také pracovní příležitosti v různých odvětvích.

Novojičínsko v posledních letech zažívá ekonomický rozvoj, částečně díky automobilovému průmyslu a dalším odvětvím. To přispívá k stabilitě regionu a vytváří příležitosti pro rozvoj různých služeb, včetně zdravotní péče.

Tato nabídka představuje jedinečnou příležitost pro lékaře, který chce převzít zavedenou praxi v perspektivním regionu. Stabilní pacientská základna poskytuje solidní základ pro další rozvoj praxe.

Pro více informací a domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

 

Kontaktujte nás

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů Odeslat