775 385 607 775 385 607
(Po-Pá: 8:00 - 18:00)
Logo

Prodej ordinace VPL Mladá Boleslav

Prodám zavedenou ordinaci všeobecného praktického lékaře v atraktivní lokalitě Mladé Boleslavi.

Inzerát č.: 2618
Právní forma: s.r.o.
Zasmluvněné pojišťovny: 111, 201, 205, 209, 211
Počet registrovaných pacientů: 2 500

Prodám zavedenou ordinaci všeobecného praktického lékaře v atraktivní lokalitě Mladé Boleslavi, v nájmu v centru města.

Ordinace má právní formu, s. r. o. a spolupracuje se zdravotními pojišťovnami Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP), Vojenská zdravotní pojišťovna (VoZP), Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (ČPZP), Oborová zdravotní pojišťovna (OZP) a Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra (ZPMV). Ordinace má přibližně 2 500 pacientů. Výnos z provozování lékařské praxe činí 7 200 000 Kč ročně a EBITDA je přibližně 2 000 000 Kč.

Personál ordinace zahrnuje schopnou sestru, která může zůstat v ordinaci, a lékaře, který je k dispozici na zástupy.

Ordinace je vybavena moderními přístroji, včetně EKG přístroje, ABI přístroje na měření kotníkových tlaků, CRP přístroje a INR přístroje.

Mladá Boleslav je dynamicky se rozvíjející město ve Středočeském kraji, známé svou bohatou průmyslovou tradicí a vynikající občanskou vybaveností. Město nabízí širokou škálu služeb, škol, obchodů, kulturních zařízení a sportovních možností. Díky skvělé dopravní dostupnosti je Mladá Boleslav atraktivním místem jak pro život, tak pro podnikání.

Ordinace se nachází v centru města, což zajišťuje snadnou dostupnost pro pacienty i personál. Prostory jsou v nájmu a nacházejí se ve velmi dobrém stavu.

Pro více informací a domluvení prohlídky nás neváhejte kontaktovat.

Kontaktujte nás

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů Odeslat