775 385 607 775 385 607
(Po-Pá: 8:00 - 18:00)
Logo

Prodej ordinace VPL – Klatovsko

Prodám zavedenou ordinaci všeobecného praktického lékaře v atraktivní lokalitě Klatovska.

Inzerát č.: 2600
Právní forma: s.r.o.
Zasmluvněné pojišťovny: 111, 201, 205, 207, 211
Počet registrovaných pacientů: 1 700

Prodám zavedenou ordinaci všeobecného praktického lékaře v atraktivní lokalitě Klatovska, blízko lékárny, v klidné uličce v užším centru města.

Klatovsko je krásný region nacházející se v západní části České republiky, známý svou malebnou přírodou a bohatou historií. Oblast nabízí vynikající občanskou vybavenost, včetně škol, obchodů, kulturních zařízení a sportovních možností. Město Klatovy je centrem regionu a poskytuje veškeré služby potřebné pro pohodlný život a práci. Díky dobré dopravní dostupnosti je Klatovsko atraktivním místem jak pro život, tak pro podnikání.

Ordinace (cca 100 m²) je plně vybavena moderními přístroji, včetně POCT INR, CRP, FOB a Holter TK. Prostor zahrnuje vstupní chodbu, úklidovou místnost, čekárnu,, WC pro pacienty, sesternu, ordinaci lékaře, odpočinkovou místnost, WC, sprchu a technickou místnost s pračkou a sušičkou. K dispozici je také externí skladiště na sousedícím pozemku. Budova prošla kompletní přestavbou v roce 2012.

Momentálně v ordinaci pracuji já jako lékař s velmi schopnou asistentkou, která si dodělává kvalifikaci na praktickou sestru. K dispozici je také smluvní uklízečka. Po prodeji je možné pokračovat ve spolupráci se současným personálem, včetně možných zástupů z mé strany.

Výhodou je možnost bydlení přímo v objektu ordinace, kde je k dispozici byt 2+ kk.

Nájemné se bude řídit cenou v místě obvyklou, jelikož dosud jsme neměli smlouvu o nájmu.

Pro více informací a domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Kontaktujte nás

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů Odeslat