775 385 607 775 385 607
(Po-Pá: 8:00 - 18:00)
Logo

Prodej ordinace VPL Jindřichohradecko

Prodám zavedenou ordinaci všeobecného praktického lékaře v atraktivní lokalitě Jindřichohradecka.

Inzerát č.: 2619
Právní forma: fyzická osoba
Zasmluvněné pojišťovny: 111, 201, 205, 207, 211
Počet registrovaných pacientů: 1 850

Prodám zavedenou ordinaci všeobecného praktického lékaře v atraktivní lokalitě Jindřichohradecka, v nájmu.

Ordinace má právní formu fyzické osoby (f.o.) a spolupracuje se zdravotními pojišťovnami Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP), Vojenská zdravotní pojišťovna (VoZP), Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (ČPZP), Oborová zdravotní pojišťovna (OZP) a Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra (ZPMV). Ordinace má přibližně 1 850 pacientů. Obrat z provozování lékařské praxe činí 4 000 000 Kč ročně.

Personál ordinace zahrnuje schopnou sestru, která zůstane v ordinaci, a lékaře, který je k dispozici na výpomoc jeden den v týdnu.

Ordinace je vybavena standardními lékařskými přístroji a zařízením, které zajišťují kvalitní péči o pacienty.

Prostory ordinace jsou v nájmu s měsíčním nájmem 12 500 Kč včetně energií, přičemž celkové náklady na provoz činí přibližně 1 000 000 Kč ročně.

Jindřichohradecko je malebný region nacházející se v jižní části České republiky, známý svou bohatou historií, kulturními památkami a krásnou přírodou. Oblast nabízí vynikající občanskou vybavenost, včetně škol, obchodů, kulturních zařízení a sportovních možností. Díky dobré dopravní dostupnosti je Jindřichohradecko atraktivním místem jak pro život, tak pro podnikání.

Ordinace se nachází v klidné lokalitě, což zajišťuje pohodlí pro pacienty i personál. Prostory jsou v dobrém stavu a připravené k okamžitému provozu.

Pro více informací a domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Kontaktujte nás

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů Odeslat