775 385 607 775 385 607
(Po-Pá: 8:00 - 18:00)
Logo

Prodej ordinace VPL – Jindřichohradecko

Nabízím k prodeji zavedenou ordinaci všeobecného praktického lékaře (VPL) na Jindřichohradecku.

Inzerát č.: 2588
Právní forma: fyzická osoba
Zasmluvněné pojišťovny: 111, 201, 205, 207, 211
Počet registrovaných pacientů: 1 200

Nabízím k prodeji zavedenou ordinaci všeobecného praktického lékaře (VPL) na Jindřichohradecku. Ordinace je provozována jako fyzická osoba (f.o.) a má smlouvy se zdravotními pojišťovnami VZP (111), VoZP (201), ČPZP (205), OZP (207) a ZPMV (211). Ordinace registruje 1 200 pacientů.

Personál

Personál v ordinaci je tvořen zkušeným zdravotnickým týmem, který zajišťuje kvalitní péči o pacienty. Detaily o případném setrvání personálu po prodeji lze projednat osobně.

Vybavení

Ordinace je vybavena základním zdravotnickým vybavením a počítačem, který je nezbytný pro administrativní a lékařské účely. Vybavení zajišťuje bezproblémový provoz a splňuje všechny standardy pro poskytování zdravotní péče.

Prostory

Ordinace se nachází v pronajatých prostorách s nájemní smlouvou na dobu neurčitou. Měsíční nájemné včetně služeb činí 15 000 Kč. Prostory ordinace zahrnují vše potřebné pro pohodlné a efektivní poskytování lékařských služeb.

Lokalita – Jindřichohradecko

Jindřichohradecko je region v Jihočeském kraji, známý svou malebnou krajinou, bohatou historií a kulturními památkami. Tato oblast je atraktivní nejen pro obyvatele, ale i pro turisty, díky čemuž zde panuje příjemná atmosféra a dobrá dostupnost všech potřebných služeb. Místní infrastruktura nabízí vynikající podmínky pro život i práci, což z Jindřichohradecka činí ideální lokalitu pro provozování lékařské praxe.

Tato nabídka je skvělou příležitostí pro lékaře, který chce převzít zavedenou ordinaci v krásné a klidné lokalitě. Pro více informací a domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Kontaktujte nás

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů Odeslat