775 385 607 775 385 607
(Po-Pá: 8:00 - 18:00)
Logo

Prodej ordinace VPL – Hodonínsko

Nabízím k prodeji zavedenou ordinaci všeobecného praktického lékaře (VPL) na Hodonínsku.

Inzerát č.: 2601
Právní forma: fyzická osoba
Zasmluvněné pojišťovny: 111, 201, 205, 207, 209, 211, 213
Počet registrovaných pacientů: 2 000

Nabízím k prodeji zavedenou ordinaci všeobecného praktického lékaře (VPL) na Hodonínsku. Ordinace je provozována jako fyzická osoba (f.o.) a má smlouvy se zdravotními pojišťovnami VZP (111), VoZP (201), ČPZP (205), OZP (207), ŠKODA (209), ZPMV (211) a RBP (213). Ordinace registruje 2 000 pacientů. Roční výnos z provozování lékařské praxe činí 5 000 000 Kč.

Personál

V ordinaci pracuje sestra, která může po dohodě zůstat i s novým majitelem. Toto zajišťuje kontinuitu péče a usnadňuje přechod pro pacienty i nového lékaře.

Vybavení

Ordinace je nadstandardně vybavena moderním zařízením, které zahrnuje:

EKG SEIVA PRAKTIK
Cobash H232
CoaguChek
QuickRead 101 a QuickRead Go
Glukometr Contour TS
QUOtest
Pulzní oxymetr NONIN
ABPM Seiva TonoTrack
ABPI MESI
BTL 4825SL Premium
Laserová sonda + 2x ochranné brýle
PC vybavení (4x počítač, 2x kopírka, 4x tiskárna)
Lednice na vakcíny s automatickým záznamem teploty
Lednice na svačinky
Optometr (Bert standard)
Nábytek na rehabilitaci (lůžka polohovací a pevné, 2 židle)
Urisys 1100

Prostory

Ordinace se nachází v pronajatých prostorách. Nájemní smlouvy jsou na dobu neurčitou, což poskytuje stabilitu a jistotu pro dlouhodobé plánování. Měsíční nájemné včetně energií činí přibližně 17 000 Kč za obě ordinace.

Lokalita – Hodonínsko

Hodonínsko se nachází v Jihomoravském kraji a je známé svou bohatou kulturou, vinařskou tradicí a krásnou přírodou. Region nabízí vysokou kvalitu života a je atraktivní jak pro místní obyvatele, tak pro turisty.
Oblast se může pochlubit dobrou dopravní dostupností díky své poloze na důležitých silničních tazích a blízkosti slovenských hranic. Hodonín jako největší město regionu poskytuje kompletní občanskou vybavenost včetně nemocnice, škol všech úrovní a kulturních institucí.

Hodonínsko je proslulé svými vinicemi a vinařskými tradicemi, což přispívá k jedinečnému charakteru regionu. Nachází se zde také unikátní přírodní a kulturní památky, jako je CHKO Bílé Karpaty či lázně Hodonín známé svou jodobromovou vodou.

Region nabízí bohaté možnosti pro volnočasové aktivity, od cykloturistiky přes vodní sporty na řece Moravě až po kulturní akce spojené s folklórem a vinařstvím. Tato kombinace přírodních krás, kulturního dědictví a moderní infrastruktury činí z Hodonínska atraktivní místo pro život i podnikání.
Tato nabídka představuje výjimečnou příležitost pro lékaře, který chce převzít velmi dobře zavedenou praxi v perspektivním regionu. Rozsáhlá pacientská základna a nadstandardní vybavení ordinace poskytují vynikající základ pro další rozvoj praxe.

Pro více informací a domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Kontaktujte nás

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů Odeslat