775 385 607 775 385 607
(Po-Pá: 8:00 - 18:00)
Logo

Prodej ordinace PLDD – Praha-západ

Prodám zavedenou ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost (PLDD) v atraktivní lokalitě Praha západ.

Inzerát č.: 2622
Právní forma: fyzická osoba
Zasmluvněné pojišťovny: 111, 201, 205, 207, 211, 213
Počet registrovaných pacientů: 800

Prodám zavedenou ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost (PLDD) v atraktivní lokalitě Praha západ. Ordinace aktuálně registruje 800 pacientů. V posledním roce jsme nové pacienty nepřijímali, ale zájem o registraci je stále vysoký, zejména díky nové výstavbě v okolí.

Ordinace spolupracuje se zdravotními pojišťovnami Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP), Vojenská zdravotní pojišťovna (VoZP), Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (ČPZP), Oborová zdravotní pojišťovna (OZP), Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra (ZPMV) a Revírní bratrská pokladna (RBP).

Prostory ordinace o rozloze 63 m² zahrnují dvě čekárny, ordinaci a kuchyňku. Parkování je možné přímo u ordinace a autobusové zastávky jsou vzdáleny 100 – 200 metrů.

Ordinace je plně vybavena, zahrnuje lednici, CRP analyzátor Smart700/340, močový analyzátor URITEX, PC, tiskárnu a program Medicus.

Prostory ordinace jsou pronajaty od lékárny, ve které se nacházíme, s nájemní smlouvou na dobu neurčitou. Aktuální nájem činí 9 665 Kč a bude se zvyšovat na přibližně 10 000 Kč, což zahrnuje i zálohu na vodu a energie.

Ordinace se nachází v oblasti Praha západ, která je známá svým příjemným prostředím a výbornou dostupností. Praha západ zahrnuje obce a města jako Roztoky, Libčice nad Vltavou, Černošice, Dobřichovice a další. Tato oblast je charakteristická klidným venkovským prostředím v blízkosti hlavního města, což ji činí ideální pro rodinný život. Výborné spojení do centra Prahy je zajištěno železničními tratěmi a autobusovými linkami. Blízkost přírody, řeky Vltavy a Brdských lesů nabízí bohaté možnosti pro rekreaci a sportovní aktivity. V oblasti se nachází také kvalitní školy, školky, obchody a další služby, což přispívá k vysoké kvalitě života.

Důvodem prodeje je zdravotní stav (ZTP) a věk.

Ordinace je připravena k okamžitému provozu a nachází se v žádané lokalitě, která zajišťuje pohodlí pro pacienty i personál. Prostory jsou v dobrém stavu a plně vybavené pro poskytování kvalitní zdravotní péče.

Pro více informací a domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Kontaktujte nás

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů Odeslat