775 385 607 775 385 607
(Po-Pá: 8:00 - 18:00)
Logo

Prodej ordinace diabetologie a revmatologie – Brno – venkov

Ordinace je provozována jako společnost s ručením omezeným (s.r.o.).

Inzerát č.: 2605
Právní forma: s.r.o.
Zasmluvněné pojišťovny: 111, 201, 205, 207, 211
Počet registrovaných pacientů: 1 200

Ordinace je provozována jako společnost s ručením omezeným (s.r.o.) a má smlouvy se zdravotními pojišťovnami VZP (111), VoZP (201), ČPZP (205), ZPMV (211) a OZP (207). Roční obrat ordinace činí 2 100 000 Kč.

Personál

V ordinaci pracuje jeden lékař a jedna zdravotní sestra. Oba jsou ochotni pokračovat v práci i po prodeji, což zajišťuje plynulý přechod pro nového vlastníka a kontinuitu péče pro pacienty.

Vybavení

Ordinace je vybavena standardním vybavením pro poskytování diabetologických a revmatologických služeb, což zahrnuje potřebné přístroje a zařízení.

Prostory

Diabetologická ordinace funguje tři dny v týdnu. Její prostory zahrnují ordinaci o rozloze 19 m² a sesterna o velikosti 9 m². Měsíční nájemné za tyto prostory činí 12 373 Kč a nájemní smlouva je uzavřena na dobu neurčitou.

Revmatologická ambulance je v provozu dva dny v týdnu. Ordinace má rozlohu 24 m² a sesterna zabírá 20 m². Měsíční nájemné za tyto prostory je 4 600 Kč a také zde je nájemní smlouva na dobu neurčitou.

Lokalita – Brno-venkov

Brno-venkov je rozsáhlý okres obklopující město Brno, který se vyznačuje bohatou nabídkou přírodních krás, klidným venkovským prostředím a současně výbornou dopravní dostupností. Tato oblast zahrnuje jak menší města a obce, tak i venkovské oblasti, které poskytují příjemné a zdravé prostředí pro život.

Blízkost k Brnu, druhému největšímu městu České republiky, zajišťuje snadný přístup ke všem důležitým městským službám, kulturním akcím a nákupním centrům. Brno je významným univerzitním městem s bohatou historií, moderní infrastrukturou a řadou mezinárodních firem, což přináší do regionu stabilní ekonomický růst a rozvoj.

Díky dobré dopravní síti, včetně dálnic a železničních tratí, je Brno-venkov dobře propojeno nejen s Brnem, ale i s dalšími důležitými městy v České republice i zahraničí. To zajišťuje, že pacienti z různých oblastí mohou snadno navštěvovat ordinaci.

Pro milovníky přírody nabízí Brno-venkov řadu rekreačních možností, včetně turistických a cyklistických tras, přírodních rezervací a vodních ploch. Tato kombinace klidného života v přírodě a blízkosti městské infrastruktury činí z Brna-venkova atraktivní lokalitu pro provozování zdravotnické praxe.

Tato nabídka představuje skvělou příležitost pro rozšíření nebo zahájení lékařské praxe v atraktivní lokalitě s rostoucí poptávkou po zdravotních službách. Pro více informací a domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Kontaktujte nás

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů Odeslat