775 385 607 775 385 607
(Po-Pá: 8:00 - 18:00)
Logo

Prodej ordinace dermatologie – Jičínsko

Nabízím k prodeji zavedenou dermatologickou ordinaci v atraktivní lokalitě Jičínsko.

Inzerát č.: 2603
Právní forma: s.r.o.
Zasmluvněné pojišťovny: 111, 201, 205, 207, 209, 211
Počet registrovaných pacientů: 20 000

Nabízím k prodeji zavedenou dermatologickou ordinaci v atraktivní lokalitě Jičínsko. Ordinace je provozována jako právnická osoba a má smlouvy se zdravotními pojišťovnami VZP (111), VoZP (201), ZPMV (211), OZP (207) a ČPZP (205). Počet registrovaných pacientů je 20 000. Roční obrat ordinace činí 1 500 000 Kč, což je sníženo z důvodu omezené aktivity, nikoliv z důvodu limitů.

Personál

V ordinaci pracuje administrativní pracovnice na částečný úvazek, která je ochotna pokračovat v práci i po prodeji. Lékař, který ordinaci provozuje, je ochoten pracovat jeden den v týdnu, což zajišťuje kontinuitu péče pro pacienty a plynulý přechod pro nového vlastníka.

Vybavení

Ordinace je kompletně vybavena moderními přístroji a zařízeními potřebnými pro poskytování dermatologických služeb, včetně dermatoskopu, elektrokauteru, kryokauteru, přístroje na iontoforézu, lahve na tekutý dusík, lampy s lupou, germicidní lampy a výkonového polohovacího kosmetického lehátka. K dispozici je také počítač s programem Amicus a klimatizace, což zajišťuje komfortní pracovní prostředí.

Prostory

Ordinace se nachází v městské budově, kde je měsíční nájemné ve výši 24 000 Kč. Nájemní smlouva je uzavřena na dobu neurčitou. Celková plocha prostor činí přibližně 75 m², zahrnující ordinaci, sesternu a čekárnu. WC pro personál a pacienty se nachází na společné chodbě. Prostory jsou dobře udržované a poskytují komfortní prostředí pro pacienty i personál.

Lokalita – Jičínsko

Jičínsko je atraktivní oblast, která zahrnuje jak městské, tak venkovské oblasti s vynikající dopravní dostupností a bohatou infrastrukturou. Jičínsko je známé svou historickou architekturou, kulturními památkami a přírodními krásami, což z něj činí vyhledávané místo pro život i práci. V blízkosti se nachází řada zdravotnických zařízení, lékáren, škol, obchodů a dalších služeb, což zajišťuje pohodlí pro pacienty a přispívá k vysoké návštěvnosti ordinace.

Tato nabídka je ideální příležitostí pro lékaře, který chce převzít zavedenou praxi v prestižní lokalitě Jičínska. Pro více informací a domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Kontaktujte nás

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů Odeslat