775 385 607 775 385 607
(Po-Pá: 8:00 - 18:00)
Logo

Prodej gynekologické ordinace – Praha-východ

Nabízím k prodeji zavedenou gynekologickou ordinaci v oblasti Praha-východ.

Inzerát č.: 2630
Právní forma: s.r.o.
Zasmluvněné pojišťovny: 111, 201, 205, 207, 209, 211, 213
Počet registrovaných pacientů: 3 000

Nabízím k prodeji zavedenou gynekologickou ordinaci v oblasti Praha-východ. Ordinace je provozována jako s.r.o. a má smlouvy se zdravotními pojišťovnami VZP (111), VoZP (201), ČPZP (205), OZP (207), ZPŠ (209), ZPMV (211), RBP (213) a ZPŠ (333). Ordinace aktuálně registruje 3 000 pacientů a dosahuje ročního obratu 3 800 000 Kč.

Personál

Ordinace zaměstnává zdravotní sestru, která je ochotná pokračovat ve své práci i po prodeji, pokud si dobře sedne s novým lékařem. Samozřejmostí je spolupráce při předání praxe, včetně zaučení na ultrazvuku, používání software a vyúčtování zdravotním pojišťovnám. Jako zaměstnanec nového vlastníka však neplánuje zůstat.

Vybavení

Ordinace je kompletně vybavena dle požadavků na gynekologickou praxi. Všechny ordinace jsou vybaveny ultrazvuky, které jsou starší 8 let, s poslední BTK provedenou v roce 2022. Další vybavení zahrnuje veškeré potřebné nástroje a zařízení pro poskytování kvalitní gynekologické péče.

Prostory

Pronájem od soukromého vlastníka s vlastním vodoměrem, elektroměrem a plynoměrem činí 144 000 Kč ročně.

Lokalita – Praha-východ

Praha-východ je atraktivní oblast, která kombinuje výhody venkovského života s výhodami blízkosti hlavního města. Tento region je známý svou vynikající dopravní dostupností, která zahrnuje rychlé spojení do centra Prahy prostřednictvím silniční i hromadné dopravy. Díky rozsáhlé síti autobusových linek a vlakových spojů je cestování velmi pohodlné.

Oblast Praha-východ zahrnuje mnoho menších měst a obcí, jako jsou Říčany, Brandýs nad Labem, Úvaly, Kostelec nad Černými lesy a další. Tato místa nabízejí kvalitní občanskou vybavenost, včetně škol, školek, obchodů a zdravotnických zařízení, což přispívá k vysoké kvalitě života místních obyvatel.

Region je také bohatý na přírodní krásy a možnosti rekreace. V okolí se nachází řada lesů, parků a vodních ploch, které jsou ideální pro sportovní aktivity, procházky a relaxaci. Například přírodní park Škvorecká obora – Královská obora nebo Voděradské bučiny jsou oblíbenými místy pro výlety a outdoorové aktivity.

Celkově je Praha-východ dynamicky se rozvíjející oblastí s rostoucí populací, což vytváří stabilní základnu pro lékařskou praxi. Blízkost hlavního města zároveň zajišťuje, že pacienti mají snadný přístup k širokému spektru služeb a možností.

Tato nabídka představuje vynikající příležitost pro lékaře, který chce převzít zavedenou gynekologickou praxi s vysokým obratem a stabilní klientelou v perspektivní lokalitě. Pro více informací a domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Kontaktujte nás

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů Odeslat