Prodej obvodních ordinací

Chcete výhodně zrealizovat prodej obvodních ordinací a hledáte inzertní prostor zdarma? Nebo naopak spěcháte s prodejem ordinace a potřebujete co nejdříve najít zájemce?

Proč inzerovat u nás?

Svou ordinaci u nás můžete inzerovat zcela bezplatně, a využít tak bohaté multimediální možnosti naší platformy. Další výhodou je propagace na sociálních sítích, o kterou se postaráme za Vás a to vždy bezplatně. Bezpochyby neméně zajímavá je i možnost zeptat se na další důležité otázky ohledně postupu při prodeji či ohledně zdaňování příjmu.

Pro koho jsou určené naše služby?

Naše služby jsou určené pro všechny lékaře, který se chystají koupit ordinaci nebo zvažují prodej svojí stávajíci ordinace. 

Prodej obvodních ordinací – Jak na to?

Inzerce v katalogu je pouhým začátkem v procesu prodeje obvodních ordinací. Dalším oříškem často bývá právní forma. Většina lékařů totiž podniká na základě živnostenského oprávnění, což může zkomplikovat samotný prodej obvodních ordinací nebo ho minimálně prodloužit.

Námi navrhovanou alternativou je převod lékařské praxe na s.r.o. V podstatě se jedná o založení nové společnosti s ručením omezeným a převod všech smluv z fyzické osoby na právnickou. Tato nová společnost je tak oproštěna o veškerou minulost předešlého podnikání, a nový lékař tak nemá zapotřebí požadovat due diligence.

Jaké další služby nabízíte?

Předtím, než začnete jednat o prodejní ceně ordinace, měli byste znát tržní hodnotu Vámi prodáváné lékařské praxe. Pro tento případ nabízíme profesionální ocenění lékařské praxe. Jak složitým procesem může být samotné ocenění ordinace se můžete dočíst na stránkách specializovaného webu.

Součástí našich služeb je i kompletní poradenství (právní, účetní, finanční, marketingové) při prodeji obvodních ordinací. Prodej lékařské praxe v případě, že jste na straně kupujícího, nebo naopak ordinaci prodáváte, přínáší spoustu výzev, kterým během procesu budete čelit. Proto jsou součástí produktu i služby, jakými je příprava a odladění smluv, korektní a bezpečný převod financí nebo převod smluv mezi zdravotními pojišťovnami.

Máte ordinaci k prodeji?

Neváhejte nás kontaktovat!